İnşaat mühendislik 5
ÜCRETSİZ KURULUM

Scripti Güvenlik Sebebiyle Html(KODLAMASIZ HALİ) Olarak Yükledik Bu Yüzden Scriptin Html Halinde Sorunlar Olabilir. Size Gönderdiğimiz Script Full Ve Herşeyi Denenmiş Vaziyettedir..

1.200.00 800.00

2147483647

İNŞAAT MÜHENDİSLİK

Php + Mysql

1 Bonus Nedir ?

Demo İncele

Açıklama

İnşaat firmalarına özel script yazılımı olduğu gibi farklı alanlarda da kullanılabilecek bir tasarımdır. Php ve mysql tabanlıdır.

- Responsive yazılım (Cep telefonları,tabletlerle uyumlu)

- Kurumsal bilgiler alanı-Hakkımzıda Güncellemeler

- Slider manşe-haber yönetimi

- Haberler modülü

- Hizmetlerinizi göstereceğiniz hizmetler modülü

- Fotoğraf galerisi Fotoğraflar şeklinde)

- Rezervasyon modülü

- Müşteri yorumları

- Referanslarınızı göstereceğiniz referanslarımız modülü

- Gelişmiş site ayarları

- Seo çalışması yapılmış aramamotorları ile uyumlu

- Dilediğince admin hesabı oluşturabilme

-Google haritası ekleyebileceğiniz iletişim modülü mevcuttur.

Responsiv bir site tasarımı olup Tüm telefonlarla uyumludur. Tabletlerle uyumludur.Kurulumu www.nidahosting.net host alanında yapmaktadır. Kurulum ve hosting için ek ücret talep edilmemektedir. Sadece script satışlarımızda destek verilmemektedir. size teslim edilen scriplerde kurulum hakkında gerekli bilgi verilmiştir.Ücret iadesi malesef yoktur. Sizin yapmanız gereken siparişinizi verip ödemenizi yaptıktan sonra hazır sitenizi teslim almaktır.1yıl ücretsiz destek sunuyoruz. ! yılın sonunda www.nidahosting.net host alanı için o günün gerektirdiği şartlarda bir ödeme yapılacaktır. Nidahosting ile çalışmaktan mutluluk duyacaksınız. Ayrıca www.nidasms.org sitemizden toplu sms (Başlıklı sms - orginator sms) hizmeti veriyoruz . Toplu sms hizmetleri içinde bekleriz.

SMS ABONELİK