GECE KULÜBÜ-DİSKO
ÜCRETSİZ KURULUM

Scripti Güvenlik Sebebiyle Html(KODLAMASIZ HALİ) Olarak Yükledik Bu Yüzden Scriptin Html Halinde Sorunlar Olabilir. Size Gönderdiğimiz Script Full Ve Herşeyi Denenmiş Vaziyettedir..

1.500.00

2147483647

EĞLENCE-DİSKO VS

Php + Mysql

1 Bonus Nedir ?

Demo İncele

Açıklama

Eğlence hayatı hepimizin vaz geçilmezidir. Ancak bazı eğlence yerleri vardır ki bunlar yalnızca gece varolup gündüz ilk ışıklar ile kaybolur. Disko,gece kulübü,bar gibi sektörler için hazırladığımız bu tasarım kullanımı kolay sayılabilir durumdadır. Wordpress tabanlı olması cazibesini daha da artırmaktadır.

Sitemiz responsive olup bütün tabletlerle ve cep telefonları ile uyumludur. Foto galerisi ,videosu,Açılır pop up penceresi ile özellikle vurgulamak istediğiniz konuyu direk anlatabilme imkanı mevcuttur. Pop up penceresi dilerseniz kapatılabilmekte ve ayaralanabilmektedir. Resim galerisi mevcuttur. Dilediğiniz kadar sayfa ekleyebilir çıkarabilirsiniz.

Haberlerinizi ve duyurularınızı yayımlayabilir ve sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Daha bir sürü özellik mevcut.

web tasarım dışında müşterilerinizle irtibat halinde olmanız için toplu sms hizmetimiz de mevcut olup www.nidasms.org sitemizden çok uygun fiyatlara toptan sms alabilirsiniz.

SMS ABONELİK