Emlak1-Responsive
ÜCRETSİZ KURULUM

Scripti Güvenlik Sebebiyle Html(KODLAMASIZ HALİ) Olarak Yükledik Bu Yüzden Scriptin Html Halinde Sorunlar Olabilir. Size Gönderdiğimiz Script Full Ve Herşeyi Denenmiş Vaziyettedir..

2.300.00 2.000.00

2147483647

EMLAK-GAYRİMENKUL

Php + Mysql

2 Bonus Nedir ?

Demo İncele

Açıklama

Emlak ve gayrimenkul danışmanlığı oldukça revaçta bir iş alanı olup getirisi de günümüz şartlarında olduça iyi denebilecek iş kollarından bir tanesidir.Bu nedenle de emlak ofisleri yaygındır. Sizi diğer emlak ofislerinden ayırt edecek olan emlak sitenizin farkıdır.Hazırlamış olduğumuz bu emlak sitesi de diğerleri gibi birbirinden güzel ve seo çalışmaları tamamlanmış scriptlerdir. Emlak siteniz hazırdır.

Responsiv bir site tasarımı olup Tüm telefonlarla uyumludur. Tabletlerle uyumludur.Kurulumu www.nidahosting.net host alanında yapmaktadır. Kurulum ve hosting için ek ücret talep edilmemektedir. Sadece script satışlarımızda destek verilmemektedir. size teslim edilen scriplerde kurulum hakkında gerekli bilgi verilmiştir.Ücret iadesi malesef yoktur. Sizin yapmanız gereken siparişinizi verip ödemenizi yaptıktan sonra hazır sitenizi teslim almaktır.1yıl ücretsiz destek sunuyoruz. ! yılın sonunda www.nidahosting.net host alanı için o günün gerektirdiği şartlarda bir ödeme yapılacaktır. Nidahosting ile çalışmaktan mutluluk duyacaksınız. Ayrıca www.nidasms.org sitemizden toplu sms hizmeti veriyoruz . Toplu sms hizmetleri içinde bekleriz.
 

SMS ABONELİK