Dernek2-bedava
ÜCRETSİZ KURULUM

Scripti Güvenlik Sebebiyle Html(KODLAMASIZ HALİ) Olarak Yükledik Bu Yüzden Scriptin Html Halinde Sorunlar Olabilir. Size Gönderdiğimiz Script Full Ve Herşeyi Denenmiş Vaziyettedir..

300.00 0.00

2147483647

BELEŞ-FREE-BEDAVA

Php + Mysql

0 Bonus Nedir ?

Demo İncele

Açıklama

Dernek scriptimiz köy kasaba ve benzer derneklerin tanıtımında,sosyal etkinliklerini paylaşmasında kullanabileceğiniz bir scripttir. Scripti bedava veriyoruz. Dilediğinizgibi kullanabilirsiniz. Bu scripte destek veriyormuyuz?

 

Bu scripte destek vermiyoruz. Ancak Bizden hosting alırsanız 100mb-500mb hosting = 150 tl. Ozaman scriptinizi ücretsiz olarak kuruyoruz. domaininiz yoksa ek olarak domain de sipariş verebilirsiniz. 02 ekim 2018 tarihi itibarı ile domain fiyatlarımız 75 tl civarındadır. (com-net-org-) domain ismine göre fiyatı değişmektedir.

Kısaca 150 tl karşılığında scriptinize host sağlıyor ve karşılığında da scriptinizi ücretsiz olarak kuruyor ve kullanım hakkında tanıtım desteği veriyoruz.

Geri iademiz yoktur. Kararınız kesin olursa hosting siparişi verebilirsiniz. Asp hostingimiz şu an itibarı ile yoktur.

Toplu sms ihtiyacınızı en ucuzz biz karşılıyoruz www.nidasms.org buradan alabilirsiniz. 50 bin sms ve üstünde özel fiyat isteyebilirsiniz. Kurulum dosyalar içerisinde mevcuttur. 

ÖNEMLİ OKU : Acemiler için linke tıkladığınızda önünüze il açılan sayfalarda indir tuşuna falan basmayın REKLAMI GEÇ TUŞUNU BULANA KADAR BEKLEYİN VE link açılana kadar bekleyin ÖRNEK ŞU ŞEKİLDE  BURDAKİ GİBİ BİR SAYFA AÇILIR. Biraz bekleyin reklamı geç gelmezse iptale tıklayın. sizi başka sitelere yönlendirecektir.Muhtemelen antivirüs programınız sizi uyaracaktır. o sayfaya gitmeyin kapatın.Muhtemelen bu işlem 2 yada 3 defa tekrarlanacaktır.

Kaliteli ,responsive yani cep telefonları ve tabletlerle uyumlu Dernek sitesi Belediye sitesi,STK (sivil toplum kuruluşları) sitesi kurmak isterseniz sitemizde reklamsız olarak demolarını inceleyebileceğiniz http://www.nidahosting.net/kategori-DERNEK-KOY-BELEDIYE linkinden inceleyip fiyat isteyebilirsiniz.

DEMO İNCELE     SCRİPTİ İNDİR      weritabanını indir  

NOT : SCRİPT 02 ekim 2018 Tarihinde paylaşıma açıldı. 3 ay sonrasında kalkma ihtimali vardır. Tarihten 3 ay sonra link kalkmışsa ya da dosyalar inmiyorsa haber veriniz. Yüklemeyi deneriz ama 2 ocak 2019 sonrası için bir garanti veremiyoruz..Ücretsiz verdiğimiz için link kısaltması yolu ile reklamdan para kazanmayı hedefliyoruz. o da 1000 tık başına 15 tl gibi bişeydir o nedenle çok bişey sanmayın. Bedava sirke baldan tatlıdır derseniz katlanacaksınız.

SMS ABONELİK