Dernek scripti wp
ÜCRETSİZ KURULUM

Scripti Güvenlik Sebebiyle Html(KODLAMASIZ HALİ) Olarak Yükledik Bu Yüzden Scriptin Html Halinde Sorunlar Olabilir. Size Gönderdiğimiz Script Full Ve Herşeyi Denenmiş Vaziyettedir..

1.500.00 1.000.00

2147483647

DERNEK-KÖY-BELEDİYE

Php + Mysql

2 Bonus Nedir ?

Demo İncele

Açıklama

Bu dernek sitemiz wordpres tabanlı olup en yaygın kullanılan siztemlerden bir tanesidir. Dernek sitesi olarak kullanılabileceği gibi; Belediyeler için belediye sitesi,Stk lar için sivil toplum kuruluşları sitesi olarak da kullanıma müzaittir. Güzel arayüzü,çok renk seçeneği gibi daha birçok özellikleri sizi bekliyor.

Responsiv bir site tasarımı olup Tüm telefonlarla uyumludur. Tabletlerle uyumludur.Kurulumu www.nidahosting.net host alanında yapmaktadır. Kurulum ve hosting için ek ücret talep edilmemektedir. Sadece script satışlarımızda destek verilmemektedir. size teslim edilen scriplerde kurulum hakkında gerekli bilgi verilmiştir.Ücret iadesi malesef yoktur. Sizin yapmanız gereken siparişinizi verip ödemenizi yaptıktan sonra hazır sitenizi teslim almaktır.1yıl ücretsiz destek sunuyoruz. ! yılın sonunda www.nidahosting.net host alanı için o günün gerektirdiği şartlarda bir ödeme yapılacaktır. Nidahosting ile çalışmaktan mutluluk duyacaksınız. Ayrıca www.nidasms.org sitemizden toplu sms (Başlıklı sms - orginator sms) hizmeti veriyoruz . Toplu sms hizmetleri içinde bekleriz.

SMS ABONELİK