Hakkımızda

NidaHosting web tasarım ve toplu sms hizmetleri.

2002 yılından bu güne kadar değişik isimlerle ve açıp kapattığımız firmalarımızla devam ediyoruz.Her nekadar firmamızı kapatmış da olsak kapalı olduğu zamanlarda desteğimizi ve sorumluluğumuzu hiç unutmadık. En zor zamanlarımızda dahi müşterilerimizin yanında olduk. Güven kaybetmektense para kaybetmeyi göze aldık. Çünkü kaybolan güven kaybolan müşteriler demekti.

Bize hep sordular. 

Neden bukadar ucuz hizmet veriyorsunuz. Altında ilk önceleri başka arayışlar ile bakıldı. Bizlerle tanıştıkça çalıştıkça duydukları güveni yeni müşterilerle bize takviye ettiler.

7 gün 24 saat özellikle toplu sms konusunda telefon desteği vermemiz ve en ekonomik toplu sms seçeneklerini sunmamız bütün müşterilerimizin en sevdiği yönümüzdür. Toplu sms sitemiz www.nidasms.org girin fiyatlarımızı inceleyin.  Eminim kendinize uygun bir paket bulacaksınız. Yüksek miktarlı(100bin sms ve üstü )için ayrıca fiyat ta talep edebilirsiniz.

Web tasarım işlemlerini bu güne kadar kendi çevremiz ile yaparak çok fazla büyümedik. Netice itibarı ile memuriyet hayatımız da olduğu için çok üzerine gidemedik. 

Artık emeklinin tadını çıkarırken Web tasarım ve yazılım işlemlerimize de ağırlık vermenin zamanı geldi. Web sayfamızda zaman zaman bedava scriptler paylaşacağız.

el ele vererek omuz omuza vererek birlikte kazanacağız.

SMS ABONELİK